Kurumsal

Genç Marina Yapı, “Genç” ilkelerinin gücüne güvenerek kaliteli yaşam yolculukları yaratmanın gururunu yaşamaktadır.

genc_marina_logo.png

Park Joven'in Hikayesi

5.png

Genç Marina Yapı’nın hayata geçirdiği Park Joven markası, adını İspanyolca ‘’Genç’’ anlamına gelen ‘’Joven’’ kelimesinden alıyor.

Park Joven, “Genç” ruhunu yansıttığı özgün projelerle hayatlarına değer katmak isteyenleri, ait oldukları yaşamlarla buluşturuyor. Markanın ilk referans projesi olan Park Joven Bilkent, yaşamın ritmini kaçırmadan doğayla içi içe yaşamak isteyenlerle buluşuyor.

Hayata Değer Katıyoruz

5.png

Temelleri 1982 yılında Genç İnşaat ile atılan Genç Şirketler Grubu altyapı ve üstyapı çalışmalarının yanı sıra, enerji, akaryakıt, aydınlatma ve peyzaj düzenleme gibi pek çok iş alanında faaliyetlerini başarı ile yürütmektedir.

Grubun en yeni iştirakı olan Genç Marina Yapı, “Genç” tecrübesiyle kaliteli ve nitelikli mimarilere sahip yapılar üretmek üzere hayata geçmiştir.

Genç Marina Yapı, “Genç” ilkelerinin gücüne güvenerek keyifli yaşam yolculukları yaratmanın gururunu “Park Joven” markasıyla sizlerle buluşturmuştur.

Genç Marina Yapı; daha iyisini sunma hedefiyle bugünün çağdaş yaşamının yansıtıldığı projeleri, son teknolojik çözümlerle eşsiz bir noktada harmanlayarak sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Vizyonumuz

Geçmişten getirdiğimiz birikimleri çağın gereksinimleriyle sentezleyip, yaratıcı hizmetler sunmaktır.

Misyonumuz

Her zaman nitelikli ve yenilikçi projeler üretmek; Müşteri odaklı yaklaşımlarla “Genç” kalitesini, yaratıcı insan gücüyle harmanlayıp sürdürülebilir değerler inşa etmektir.

İnsan Kaynakları

Çalışanlarımızın potansiyellerini ortaya koyma fırsatını sağlayan bir yönetim anlayışını benimsiyoruz. Her bir çalışanımızın değer yaratarak Park Joven Markası’nın geleceğine katkı sağlamasını amaçlıyoruz. Yüksek performanslı, gelişim odaklı ve her alanda etkili bir liderlik sergileyen çalışma arkadaşları arıyoruz. Park Joven ruhunun yansıtıldığı kurum kültürünün yanı sıra; mutlu, verimli, başarılı ve sağlıklı çalışanlar politikası çerçevesinde çalışmalar yapıyoruz.

Yönetim Kurulu Başkanımızdan Mesaj

Genç Şirketler Grubu olarak, 39 yıllık tecrübemizi geleceğe taşıyoruz. Fayda üreten şirketlerimizle yeniliğe, gelişime ve geleceğe her anlamda yatırım yapıyoruz.

Birbirinden değerli çalışanlarımızın ve çözüm ortaklarımızın fikirleri, emekleri ve ürettikleri sayesinde ortak aklımızı zenginleştiriyoruz. Aynı yöne bakmamızı sağlayan değerlerimizin ışığında, yenilikçi ürün ve hizmetler sunmaya, fikirler ve projeler geliştirmeye, yatırımlarımızı büyütmeye devam edeceğiz. İnsanımıza ve toplumumuza olan sorumluluğumuzun bilinciyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bizlere inanan, güvenen, katkıda bulunan tüm paydaşlarımıza Genç Grup Şirketler adına teşekkürlerimi sunarım.


Murat Genç
Yönetim Kurulu Başkanı