İLETİŞİM FORMU

Hakkımızda

Temelleri 1982 yılında Genç İnşaat ile atılan Genç Şirketler Grubu; Kum-çakıl ve kalker ocağı işletmeciliği, hazır beton santrali, alt yapı inşaat işleri, üst yapı sathi kaplamalı yol inşaatı, bitümlü BSK kaplamalı yol inşaatı, köprü altgeçit ve üstgeçit inşaatı, baraj, gölet ve sulama işleri, okul, bina ve özel yapı inşaat işleri, asfalt imalatı, akaryakıt satış ve servis istasyonu, çevre aydınlatması, stat aydınlatması ve park bahçe aydınlatma, park ve bahçe peyzaj işleri ve su isale hattı işi alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Grubun en yeni iştirakı olan Genç Marina Yapı, “Genç” tecrübesiyle kaliteli ve özgün mimarilere sahip konutlar üretmek üzere “Park Joven” markasını hayata geçirmiştir.

Nitelikli konutlar inşa etme hedefini, planladığı farklı projeler ile sürdürecek olan Genç Marina Yapı; Uzun soluklu bir proje geliştirme süreci sonunda ilk önce “Park Joven Bilkent’i” yaşamlarına değer katmak isteyenlerle buluşturmuştur.

Genç Marina Yapı, "Genç” ilkelerinin gücüne güvenerek kaliteli yaşam yolculukları yaratmanın gururunu yaşamaktadır.

Genç Şirketler Grubu; daha iyisini sunma hedefiyle Türkiye’nin geleceğine birçok farklı faaliyet alanlarında kazandırdığı yeniliklerle katkı sağlamayı sürdürmektedir.

Vizyonumuz

Geçmişten getirdiğimiz birikimleri çağın gereksinimleriyle sentezleyip, yaratıcı hizmetler sunmaktır.

Misyonumuz

Her zaman nitelikli ve yenilikçi projeler üretmek; Müşteri odaklı yaklaşımlarla “Genç” kalitesini, yaratıcı insan gücüyle harmanlayıp sürdürülebilir değerler inşa etmektir.

Yönetim Kurulu Başkanımızdan Mesaj

Genç Şirketler Grubu olarak, 39 yıllık tecrübemizi geleceğe taşıyoruz. Fayda üreten pek çok faaliyet alanımızda değer katma hedefiyle çalışıyoruz. Yeniliğe, gelişime ve geleceğe her anlamda yatırım yapıyoruz.

Birbirinden değerli çalışanlarımızın ve çözüm ortaklarımızın fikirleri, emekleri ve ürettikleri sayesinde ortak aklımızı zenginleştiriyoruz. Aynı yöne bakmamızı sağlayan değerlerimizin ışığında, yenilikçi ürün ve hizmetler sunmaya, fikirler ve projeler geliştirmeye, yatırımlarımızı büyütmeye devam edeceğiz. İnsanımıza ve toplumumuza olan sorumluluğumuzun bilinciyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bizlere inanan, güvenen, katkıda bulunan tüm paydaşlarımıza Genç Grup Şirketler adına teşekkürlerimi sunarım.

Murat Genç
Yönetim Kurulu Başkanı

/parkjovenbilkent Takip Edin

Park Joven Markası İle İlgili Daha Çok Bilgiye Ulaşmak İçin
Kurumsal İnternet Sitemizi Ziyaret Edin.

Parkjoven.com İnternet Sitesine Geçiş Yapın
İletişim Formu